Proč KREATIVNIM?

„Kreativnim“ mě vyjadřuje hned několikrát. Podívejte se.

  • Kreativní Marta: Vítám vás tu. Jsem to já, kdo pro vás tvoří přání a ostatní papíroviny, které tu najdete.
  • Kreativní místo: Přeji si, abyste zde našli přání, která udělají radost vašim blízkým, nebo potěšení, jako když navštívíte uměleckou galerii.
  • Kreativním lidem: Porce inspirace pro vás. Pokud sami tvoříte a hledáte nápady nebo kreativní návody, které tady s vámi budu sdílet.
  • Kreativní máma: Nejdůležitější část mého života. Už tu nejsem jen sama za sebe a věřím, že brzy budeme se synem trávit společný čas i tvořením. Chci rozvíjet nejen jeho fantazii. Bude to náš společný čas, kdy vznikne hodně výtvorů, ale hlavně taky legrace!

Projekt Kreativnim.cz ovšem nestojí jenom na mně. Velkou oporou a podporou mi je moje rodina.

Rodiče i bratr, kteří občas vypomohou s hlídáním.

Můj muž, co zvládá všechny moje výmysly a bláznoviny v mém malém podnikání bez mrknutí oka. Nezná slovo „nejde“. Pomáhá mi, když mě zrazuje technika nebo ztrácím nervy, protože technické výpadky nemůžu v danou chvíli (samozřejmě vždycky když to hoří nejvíc) ovlivnit. 🙂

A od roku 2019 ještě Štěpánek, náš malý horolezko, co všude vyleze a chvíli neposedí. Hlídá hlavně tisk, kdy se na plné kolo směje zvuku tiskárny. Zároveň se jako manažer na plný úvazek stará o „pořádek“ v dílničce 🙂