Svatební

Svatební oznámení Malebnosti

Hurá! Od minulého pátku máme u sebe svatební oznámení a můžeme ho s radostí rozdávat. Nakonec jsme se rozhodli, že to ve většině případů rozdáme osobně, tak vidíme i reakce a máme z nich radost 🙂

Obálky s oznámením nám dodaly holky z Malebnosti.cz. Kraftovou obálku jsem dozdobila jutovým provázkem a nevěstiným závojem + zezadu razítkem, které jsem si vyřezala z gumy za 20 Kč. Byl to boj, číslice jsou kostrbaté, ale radost veliká! 

IMG_20180505_112404_913
Zabalené svatební oznámení

Na to, jak vypadá oznámení uvnitř, si budete muset ještě chvíli počkat, protože ho nemáme rozdané všude a nechtěla bych, aby lidé viděli dříve (to kdyby náhodou zabrousili sem) 🙂

Spíše by mě zajímal názor někoho, kdo s holkama měl osobní zkušenost. To, že se mi tento osobitý styl pozvánek líbí, jsem věděla ještě dříve, než jsem věděla, že se budu vdávat. Osobní zkušenosti jsou dost na rozpacích a dle některých hodnocení na facebooku jsou podobné.

Výsledek – jsme nadšení a moc spokojeni! Ale…

1) Doba zpracování a odezvy

Zadali jsme v únoru, kdy jsme dostali kalkulaci a informaci o tom, že jakmile se dostane Agáta k naší zakázce, bude s námi dále komunikovat. Termín jsme měli cca do konce dubna, začátkem dubna se začly ledy hýbat.

2) Komunikace a sliby

Jelikož nemám odmala ráda, když se něco slíbí a nedodrží, v tomhle to byl dost boj. Slovíčka jako „zítra, za dva dny, nejpozději ve středu“ se množila stejně jako odezvy po týdnu s omluvami.

3) Nepříjemný email

Vše jsme tolerovali, i když jsme se nemohli dočkat. Měli jsme informaci o složitém období Agáty a o tom, že má malé dítě. Po měsíci a půl a začátku komunikace jsme si říkali „achjo“. Ale pořád jsme si říkali, že to není strojově a patří to k tomu. Sama Agáta nám napsala, abychom vždy říkali svůj názor a zda se v obrázku vidíme. Tak jsme také činili. Je pravda, že úprav padlo hodně – prvotní nákresy se nám nepodobaly. Ale email ve stylu, jak si strašně vymýšlíme a že kdybychom tak nečinili, bylo by to dávno hotové. Věty typu: „neměla jsem vám vycházet vstříc, měla jsem oči nakresli jako vždycky“… Tak takový email jsem tedy nečekala. Tak mě toto chování naštvalo! Asi špatný den, ale pro nás tedy hluboké zklamání.

4) Předání zakázky a komunikace poté

Zde naopak byla komunikace s Marií v naprostém pořádku. SMS a telefonní domluva na předání. Poté SMS, že přítel již vyzvedl a děkovné ohlasy. Co mě ale zarazilo, tak včerejší email. Předáno bylo přesně před týdnem v pátek. Včera, téměř týden po předání, mi přišla znovu kalkulace na zvací kartičky ke stolu za 500,- (pouze návrh), že bylo špatně zkalkulováno apod.

Upřímně, ještě jsem neodpověděla. A dlouho jsem přemýšlela, jestli bych vůbec měla odvahu po týdnu od předání zboží psát o další peníze. Rozmýšleli jsme se totiž na základě kalkulace, kde byly kartičky vypsané (bohužel teda asi pouze Kč za tisk). No, uf uff.

Shrnutí? Výsledek nádhera za 1* ! Veškeré zážitky kolem hluboko níže…

Komunikovali jste s holkama taky? Byl tohle pouze náš případ nebo… ?

Mějte krásný víkend!

 

M.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *